Препорачани

Gnezdo Kitchen & Bar

[vc_row][vc_column width="1/2"][vc_gallery interval="3" images="6228,6230,6232,6236" img_size="full"][/vc_column][vc_column width="1/2"][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_single_image image="6237" alignment="center"][vc_empty_space height="20"][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_column_text]Безбеден и урбан амбиент во ново руво кој мора да се посети. Гнездо Кичен Бар!  На нашето мени имаме понуда од вкусна храна, незаборавна дружба со вашите пријатели, неверојатен избор на коктели, и амбиент кој мора да...

All Day Bar

[vc_row][vc_column width="1/2"][vc_gallery interval="3" images="6204,6205,6206,6207,6208" img_size="medium"][/vc_column][vc_column width="1/2"][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_single_image image="6203" alignment="center"][vc_empty_space height="20"][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_column_text]Ние сме бар за секојдневно уживање. Лоциран во Скопје во срцето на скопската чаршија. Нудиме различни видови на наргиле, кафе, коктели и други жестоки пијалоци. Ве очекуваме да не посетите ![/vc_column_text][vc_empty_space][vc_column_text] Направи Резервација ↓ [ameliabooking service=7][/vc_column_text][vc_empty_space height="50"][vc_column_text][/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]...

Caffe Bar 101

[vc_row][vc_column width="1/2"][vc_gallery interval="3" images="6117,6116,6115,6114" img_size="full"][/vc_column][vc_column width="1/2"][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_single_image image="6141" alignment="center"][vc_empty_space height="20"][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_column_text] Ново урбано место во градот кое ви нуди прекрасна атмосфера и огромен избор на коктели и друг вид на пијалоци. Лоцирани на улицата Митрополит Теодосиј Гологанов (5ka) со задоволство ве очекуваме да го испиете вашето кафе или...

Casa Cubana

[vc_row][vc_column width="1/2"][vc_gallery interval="3" images="6134,6135,6136,6137" img_size="full"][/vc_column][vc_column width="1/2"][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_single_image image="6128" alignment="center"][vc_empty_space height="20"][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_column_text]Доживејте ја кубанската магија и во Македонија. Повелете на разигран, латино амбиент, кој ќе ви го разубави денот, но и ноќта. Се наоѓаме на градскиот кеј во Скопје.[/vc_column_text][vc_empty_space][vc_column_text] Направи Резервација ↓ [ameliabooking service=13][/vc_column_text][vc_empty_space height="50"][vc_column_text][/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]...

Rebirth Album

Ex error omnium interpretaris pro, alia illum ea vim. Lorem ipsum dolor sit amet, te ridens gloriatur temporibus qui, per enim veritus probatus ad. Quo eu etiam exerci dolore, usu ne omnes referrentur. Ex eam diceret denique, ut legimus similique vix, te equidem apeirian definitionem...