Revija Bar&Food

Revija Bar&Food

Ние сме ресторан во Скопје, основан 2015 година. Лоциран во срцето на Карпош 3, точно во центарот на трговскиот центар Лептокарија. Нудиме различни видови на храна ( салати, пици, паста, бургери, стекови и сл.). Познати сме по нашата преубава градина-тераса, каде што може да уживате во одлични коктели или кафе.

Ве очекуваме да не посетите наскоро!

We are expecting you to visit us soon!

Направи Резервација ↓