Локали

Кафе Бар Манда

[vc_row][vc_column width="1/2"][vc_gallery interval="3" images="6429,6430,6431,6432" img_size="medium"][/vc_column][vc_column width="1/2"][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_empty_space height="20"][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_column_text]На наше големо задоволство ви најавуваме дека кругот на локали го проширивме со уште еден урбан локал, станува збор за @manda_coffe. Од денес ќе може да го резервирате вашиот престој во Манда само на www.nextevent.mk, Уживајте[/vc_column_text][vc_empty_space][vc_column_text] Направи Резервација ↓ [ameliabooking service=12][/vc_column_text][vc_empty_space...

Ресторан Dion

[vc_row][vc_column width="1/2"][vc_gallery interval="3" images="6311,6312,6313,6314" img_size="medium"][/vc_column][vc_column width="1/2"][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_single_image image="6310" alignment="center"][vc_empty_space height="20"][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_column_text]Бидете дел од најубавата градска приказна...

White Horse – All Day Bar

[vc_row][vc_column width="1/2"][vc_gallery interval="3" images="6255,6256,6257,6258,6259" img_size="medium"][/vc_column][vc_column width="1/2"][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_single_image image="6254" alignment="center"][vc_empty_space height="20"][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_column_text]Во центарот на градот на најубавата улица Македонија,веднаш до црквата СВЕТИ КОНСТАНТИН И ЕЛЕНА,на 200 метри квадратни полни со професионализам,ќе приметите примена на модерно угостителство,тогаш веднаш ќе знаете дека сте пред WHITE HORSE. Преку големиот стакларник ќе видите...

All Day Bar

[vc_row][vc_column width="1/2"][vc_gallery interval="3" images="6204,6205,6206,6207,6208" img_size="medium"][/vc_column][vc_column width="1/2"][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_single_image image="6203" alignment="center"][vc_empty_space height="20"][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_column_text]Ние сме бар за секојдневно уживање. Лоциран во Скопје во срцето на скопската чаршија. Нудиме различни видови на наргиле, кафе, коктели и други жестоки пијалоци. Ве очекуваме да не посетите ![/vc_column_text][vc_empty_space][vc_column_text] Направи Резервација ↓ [ameliabooking service=7][/vc_column_text][vc_empty_space height="50"][vc_column_text][/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]...

Casa Cubana

[vc_row][vc_column width="1/2"][vc_gallery interval="3" images="6134,6135,6136,6137" img_size="full"][/vc_column][vc_column width="1/2"][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_single_image image="6128" alignment="center"][vc_empty_space height="20"][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_column_text]Доживејте ја кубанската магија и во Македонија. Повелете на разигран, латино амбиент, кој ќе ви го разубави денот, но и ноќта. Се наоѓаме на градскиот кеј во Скопје.[/vc_column_text][vc_empty_space][vc_column_text] Направи Резервација ↓ [ameliabooking service=13][/vc_column_text][vc_empty_space height="50"][vc_column_text][/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]...

Revija Bar&Food

[vc_row][vc_column width="1/2"][vc_gallery interval="3" images="6077,6071,6067,6068,6064,6065" img_size="full"][/vc_column][vc_column width="1/2"][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_single_image image="6091" alignment="center"][vc_empty_space height="20"][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_column_text]Ние сме ресторан во Скопје, основан 2015 година. Лоциран во срцето на Карпош 3, точно во центарот на трговскиот центар Лептокарија. Нудиме различни видови на храна ( салати, пици, паста, бургери, стекови и сл.). Познати сме по...